Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY

+5
delroy
Alkolick
CallMeInsane
kadiryavuz3
irfan_ili
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
befeart_26

befeart_26

Puanlar : 24

2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY   2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:56 am

arkadarşlar yasayı dikkatlice okursanız yasa çıktığında zaten dogo sahibi olanlar yada yasak ırk olarak geçen cinslerden birine sahipseniz sadece kayıt altına aldırma kısırlaştırmak ve ağızlık gibi birkaç zorunluluk var bu kurallara dikkat ederseniz kimse oğlumuzu yada kızımı elimizden alamaz tabii ticari gözle bakmıyorsanız
befeart_26

befeart_26

Puanlar : 24

MesajKonu: Geri: 2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY   2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 3:25 am

Pitbullar toplatılıyor mu?
Çevre Bakanı Eroğlu, pitbull cinsi köpeklerin toplatılması ve sahiplerine para cezası verilmesiyle ilgili açıklamalarına açıklık getirdi.
Güncelleme:01 Temmuz 2010 18:15
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, pazartesi günü Türkiye genelindeki pitbull cinsi köpeklerin saldırgan oldukları gerekçesiyle toplatılacağını açıklamıştı.

Eroğlu, köpeklerle ilgili "Çocukları parçalıyor, insanları ısırıyorlar; hatta mafya türü insanlar bu köpekleri kullanarak insanları tehdit edebiliyorlar. Biz hayvanların, sağlıklı ortamlarda yaşamasını destekliyoruz ve hayvan haklarına saygılıyız" demişti.

İçişleri Bakanlığı ise valiliklere gönderdiği genelgeyle pittbull başta olmak üzere, kanunen üretilmesi ve sahiplendirilmesi yasak olan hayvanların toplatılması, bulunduranlara ceza kesilmesi ve bu tür hayvanların internet üzerinden satışı ve dövüştürülmelerinin engellenmesi talimatı verdi.

Talimata göre pitbull sahiplerine 3 bin 434 lira para cezası verilecekti. Ekiplerin harekete geçmesiyle birlikte Adana gibi illerde cezadan korkan pitbull sahipleri hayvanlarını sokağa atmaya başladı.

Bu gelişmeler yaşanırken, Çevre Bakanı Eroğlu'undan yeni açıklamalar geldi. Eroğlu, sözlerine açıklık getirdi. Yasağın tasmasız köpekler için geçerli olduğunu belirten Eroğlu, "Kimsenin köpeği elinden alınmayacak" dedi.

Dışarıda tasmasız dolaşan köpeklerin alınarak kısırlaştırıldığını vurgulayan Eroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Geçenlerde bir genç, parkta pitbull köpeğinden korkup kaçarken düşüp kafasını betona çarptı ve vefat etti. Daha önce bir çocuğu parçaladı. İşin vahameti büyük. Bazı mafya ve çetelerin de çeşitli sebeplerle bu pitbull köpeklerini kullandığını biliyorsunuz. Bunları engellemek açısından 'dışarıda tasmasız dolaşmasın, kısırlaştırılsın' diye, ilgili veteriner merkezlerine gittiğinde kaydı tutulsun diye yapılan işlemdir. Yok etme diye bir şey yok."
erolorkunturan

Puanlar : 65

MesajKonu: Geri: 2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY   2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 5:28 pm

arkadaşlar agızlık taktıgınız sürece hiç bir sorun olmuo. Kaç tane polis durdu yanımda , zabıta durdu hepside tebrik ettiler . Keşke herkes sizin gibi yapsa diye.

2010 TURKIYESINDE UTANC VERICI OLAY
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2