Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
Ne Oldu ?  EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
Ne Oldu ?  EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
Ne Oldu ?  EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
Ne Oldu ?  EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
Ne Oldu ?  EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
Ne Oldu ?  EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
Ne Oldu ?  EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Ne Oldu ?  EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
Ne Oldu ?  EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
Ne Oldu ?  EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
Ne Oldu ?  EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
Ne Oldu ?  EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Ne Oldu ?  EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
Ne Oldu ?  EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
Ne Oldu ?  EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
Ne Oldu ?  EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

Ne Oldu ?

+4
erolorkunturan
ilyas
samet_1907
Sony
8 posters
YazarMesaj
Sony

Sony

Puanlar : 66

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPerş. Kas. 04, 2010 10:59 pm

Ben şunu anlamıyorum, bir konu açıyorsunuz konunun arkasında durmuyorsunuz. Birşeyden şikayetçiyseniz konuyu açın tartışalım yada sadece dogo hayrına bir şeylerle uğraşalım amacın dışına çıkıyosunuz ortada birşey yok birde herkes ilanla yavru satıyor ırk hatalı vs vs vs.. Siz nasıl bunlara izin veriyorsunuz bu forumun amacı nedir ? dogo argentino formunun amacı ve gayesi nedir? Altan İYİN'le uğraşmakmı yoksa ırk için bilgi alışverişinde bizlere yardımcı olmakmı !

BU FORUMUN AMACI DOGO ARGENTİNO IRKININ KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİNİ KORUMAK VE BİLGİ SAHİBİ YAPMAK MI YOKSA BURAYI KÖPEK PAZARI GİBİ KULLANSIN DİYEMİ YAPTINIZ ÖNÜNE GELEN DOGO ARGENTİN DİYE IRK HATALI GARANTİSİ OLMAYAN KÖPEKLERİ PAZARALIYOR,

Örnek;
http://i1011.hizliresim.com/2010/11/4/4122.jpg

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/4/4136.jpg

benim sizden ricam bu ırkı sizin forumunuz araclığı ile koruyalım insanlarla uğraşmayalım ve daha dikkatle üye seçelim benim size önerim budur... bu arada yine yazıyorum Altan İYİN le uğraşmadan gerekirse bilgi için malumat için danışabilirsiniz altan iyin facebook dan bulur konuşabilirsiniz !
samet_1907

Puanlar : 14

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPerş. Kas. 04, 2010 11:13 pm

Arkandayız Smile
ilyas

ilyas

Puanlar : 67

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPerş. Kas. 04, 2010 11:34 pm

lol!
erolorkunturan

Puanlar : 65

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyCuma Kas. 05, 2010 5:28 am

Soner Çil demiş ki:
Ben şunu anlamıyorum, bir konu açıyorsunuz konunun arkasında durmuyorsunuz. Birşeyden şikayetçiyseniz konuyu açın tartışalım yada sadece dogo hayrına bir şeylerle uğraşalım amacın dışına çıkıyosunuz ortada birşey yok birde herkes ilanla yavru satıyor ırk hatalı vs vs vs.. Siz nasıl bunlara izin veriyorsunuz bu forumun amacı nedir ? dogo argentino formunun amacı ve gayesi nedir? Altan İYİN'le uğraşmakmı yoksa ırk için bilgi alışverişinde bizlere yardımcı olmakmı !

BU FORUMUN AMACI DOGO ARGENTİNO IRKININ KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİNİ KORUMAK VE BİLGİ SAHİBİ YAPMAK MI YOKSA BURAYI KÖPEK PAZARI GİBİ KULLANSIN DİYEMİ YAPTINIZ ÖNÜNE GELEN DOGO ARGENTİN DİYE IRK HATALI GARANTİSİ OLMAYAN KÖPEKLERİ PAZARALIYOR,

Örnek;

benim sizden ricam bu ırkı sizin forumunuz araclığı ile koruyalım insanlarla uğraşmayalım ve daha dikkatle üye seçelim benim size önerim budur... bu arada yine yazıyorum Altan İYİN le uğraşmadan gerekirse bilgi için malumat için danışabilirsiniz altan iyin facebook dan bulur konuşabilirsiniz !

Sonuna kadar katılıyorum forumda satış yasaklanılabilir bence... Bu arada 2 . resimdeki dalmaçyali mi?
Sony

Sony

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyCuma Kas. 05, 2010 7:36 am

hayır erolorkunturan kardeşim satmaya çalışılan ırk hatalı dogo bu resimdekiler..
erolorkunturan

Puanlar : 65

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:21 am

Farkettm onu zaten kardeşim mübalağa yapmıştım. Açıkçası admine de mesaj attım sitede satış yasaklanmalı yada denetim altına alınmalı....
yunaysetta

Puanlar : 238

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:35 pm

atakanar demiş ki:
sizin yaşınız kadar bizim köpek bakmışlıgımız var akıllı uslu olun haddinizi yerinizi bilin kimsenin köpeklerine eleştride bulunmayın tekrar söylüyorum aksi taktirde forumdan atılırsınız

herkez yerini haddini bilsin...!!!!
konuuosunda boşa konuşuyosun... yaşımız kadr köpk bakmışlığın varsada boşa bakmışsın bakma daha iyi.atıp tutuyosun paso.soru soruldumu tehtid ediyosun.madem çok biliyosun koysan o süper köpeklerinin secerelerini birinciliklerini vs görelim
yunaysetta

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:21 pm

atakanar demiş ki:
sizin yaşınız kadar bizim köpek bakmışlıgımız var akıllı uslu olun haddinizi yerinizi bilin kimsenin köpeklerine eleştride bulunmayın tekrar söylüyorum aksi taktirde forumdan atılırsınız

herkez yerini haddini bilsin...!!!!
SENİN YAPAMADIĞINI BEN YAPAYIM BAK BU BENİM DOGOMUN ANNE BABASI VE ATALARI GİR GOOGLEDEN BAK NE BİÇİM KÖPEKMİŞ.SEN KENDİ KÖPEKLERİNİ HİÇ OLMADIKLARI ŞEYLERLE TANITIYORSUN İNSANLARI DOLANDIRIYOSUN;AL KÖPEK GÖR

GUERRERO INDİO DEL SMİRNA AZURE

BİRKAÇTANE DE ANNE BABA VE ATALARININ RESİMLERİNİ KOYAYIM.SENDEN KOY AMA ÇOK MERAKE DİYORUM 1. LİK ALMIŞ BİR KÖPEĞİN NASIL BİR KANDAN GELDİĞİNİ;

BABA SHADOW-

ANNE HERTA-

SHADOW VE HERTANIN GELDİĞİ KANLAR-

http://***.dogoargentino.ro/camacho_aurora_blanco.htm

http://***.pedigreedatabase.com/argentine_dogo/pedigree/910628.html

http://eng.argentino-dogo.ru/dogs/EL-CAN-AURORA-BLANCO.html

http://***.pedigreedatabase.com/argentine_dogo/pedigree/823699.html

BU BÖYLE KALİTELİ KANLARLA DEVAM EDİYOR.BAK GÖR İŞTE DOGO NASIL OLURMUŞ.SEN BAS BAS BAĞIRIYOSUN FCI SECERELİ BİRİNCİLİKLERİ VAR BANA LAF SÖYLEMEYİN HADDİNİZİ BİLİN DİYE.BİLDİR O ZAAN HADDİMİZİ.KOY SENDE VARSA SECERESİNİ KÖPEKLERİNİN.İNCELEYELİM BİZDE
not;sansürlü yerlere w w w koyun

umut18
Moderatör
Moderatör
umut18

Puanlar : 104

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 10:00 pm

ya arkadaslar sorun nedir anlayamadım hala ben. uzun bi süredir internete giremiyorum forum baya değişmiş. eger köpeginden cok emin olan varsa ırk standartları FCI ya başvursun sonucuna göre konuşsun.
yunaysetta

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPaz Kas. 07, 2010 12:35 am

hocam sorun şu;bir insanın köpeğinin bazı şeylere sahip olmadan sahipmiş gibi gösterip yavru satmaya çalışması ve bunu sorgulayan insanları tehtid etmesi.köpeğimin seceresi var derecesi var diyen birine nerde dediğimiz zaman bunu göstermsi çokta zor olmasa gerek.ben kendi köpeğimi örnek verdim bu durumda mecburen.insanları kandırmak isteyen bu tür kişileri uzak tutmak lazım siteden
Admin
Admin
Admin
Admin

Puanlar : 118

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPaz Kas. 07, 2010 2:45 pm

Soner Çil demiş ki:

Örnek;

Lütfen bu forumda kimsenin reklamını yapmayın; sonuçta herkesi bildiğiniz kadar tanırsınız,insanları yanlış kişilere yönlendirmeyin.
https://dogoargentino.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPaz Kas. 07, 2010 2:48 pm

Atakanar siz de lütfen insanalrı tehdit eder tarzda konuşmayın,bu forum kimsenin tekelinde değildir,burası bir ortak paylaşım platformudur.Sizin ya da bir başkasının isteği ile kimse atılmayacaktır,ancak ve ancak forum kurallarına uyulmadığı takdirde ve diğer arkadaşlarımızın şahsına hakaretler veya seviyesiz cümleler kurulduğu takdirde bunları yapan buradan uzaklaştırılır.
Admin
Admin
Admin
Admin

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPaz Kas. 07, 2010 2:53 pm

Sonuçta bu forumun amacı Altan İyin'i kötülemek olmadığı gibi onun reklamını yapmak da değil!
Sony

Sony

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPtsi Kas. 08, 2010 4:18 pm

atanakar o lafların bana mı,28/02/85 doğumlusun yaşım kadar köpek bakmışsın bu ne terhiz bu ne lahana turşusu ? Smile

yunaysetta kardeşim sende saol destegin için..

admin uyarın için teşekkür ederim, böyle de olması gerekiyordu, Sagol tekrar. Benim söylemek istediğim şeyi anlamışsındır umarım. Sitede Irk hatalı dogo (yada dogonun yanından geçmiş ırk) satmaya çalışıyorlar. Bunlara mani olmamız gerekir bence burası Dogo'nun ögretildiği, tanıtıldığı, yeri geldiği zaman karşılıklı yardımlaşmanın sağlandığı bir platform olmalı.

Bu Konu ile ilgili en yakın zamanda çalışma görmeyi umut ediyoruz.
Admin
Admin
Admin
Admin

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyPtsi Kas. 08, 2010 10:30 pm

Gösterdiğiniz duyarlılık için çok teşekkür ederim,yalnız burada şu konuyu da düzeltme gereği duydum; ırk hatalı dogo veya dogonun yanından geçmiş ırk diye bir kavram kullanmışsınız; ırk hatalı dogo demek melez demek değildir,ve her ırkta hatalı hayvanlar doğabilir,burada Türkiye'deki saçmalık şudur,sank Türkiye'de beslenen tüm diğer ırklar show standartında imiş de bir tek dogolar değilmiş gibi herkes netten sadece show'a yönelik standartları ezberleyip ahkam kesmektedir ki buna rağmen tüm Türkiye'de toplasan her ırktan show standartlarında topu topu 15-20 hayvan çıkar.Nedendir bilinmez benim sözde bilinçli halkım,tüm diğer ırkları standartlara oturtmuşçasına,dogolar da yalnızca yarışma standartındaki dogoları dogo olarak bilip,geri kalan bütün dogoları (pet veya breeder kalitedeki) melez olarak nitelemektedir.Oysa önce kendi kafamıza bu ırkı tamamen oturtup,ona göre klasifiye edip,sonrasında adı üstünde BREEDER veya SHOW kalite olanların üretiminiin teşvik edilmesi gerekir.Ama dediğim gibi teşvike yönelik polemikler yaşanmalıdır,RENCİDE etmeye yönelik değil.
Sevgiler,saygılar...
umut-dogo

Puanlar : 43

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptyCuma Ara. 17, 2010 9:30 pm

SONER ÇİL Bey Gercekten hakLısınız ATAKAN AR isimli üye'nin anne kopeği ''DALMAÇYALI'' sanırım Smile
umut-dogo

Puanlar : 43

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptySalı Ocak 18, 2011 7:52 pm

Soner Çil demiş ki:

Örnek;

arkandayım SoneR Çil Abi !!!!!!
Admin
Admin
Admin
Admin

Ne Oldu ?  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Oldu ?    Ne Oldu ?  EmptySalı Ocak 18, 2011 8:51 pm

Bu konuyla ilgili konuşulması gereken herşey konuşulmuştur; daha önce de söylediğim gibi,bu forumun amacı kimseyi kötülemek olmadığı gibi,kimsenin reklamını da yapmak değildir.

Ne Oldu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogym Nezle Oldu
» ZEYNA 5 AYLIK OLDU
» ZEYNAM 7 AYLI OLDU