Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
altan iyin'den bella... EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
altan iyin'den bella... EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
altan iyin'den bella... EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
altan iyin'den bella... EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
altan iyin'den bella... EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
altan iyin'den bella... EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
altan iyin'den bella... EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
altan iyin'den bella... EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
altan iyin'den bella... EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
altan iyin'den bella... EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
altan iyin'den bella... EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
altan iyin'den bella... EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
altan iyin'den bella... EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
altan iyin'den bella... EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

altan iyin'den bella...

+6
Alkolick
I34YR4M
alikara34
Novipazarli
yunaysetta
ilyas
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ilyas

ilyas

Puanlar : 67

altan iyin'den bella... Empty
MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 12:48 am

SANIRIM BAHSETTİĞİN KİŞİ BUFORMDAN ZAMANINDA ATILDI.BAZI ARKADAŞLARA DOGO ADIALTINDA KIRMA YAVRULAR SATMIŞ.
YAVRUN GÜZEL AMA BENCE COK ZAYIF Bİ YAVRUBU.EĞER45 GÜNLÜK OLMADAN ALDIYSAN İŞİN BİRAZ DAHA ZOR.ÇOK ÇOK DİKKATET KÖPEĞİNE
yunaysetta

Puanlar : 238

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 12:53 am

altan beyin kırma yavru sattığına hiç ihtimal vermiyorum.söylentilerle kafaları karıştırmayın.siz yavru satıyosunuz.yavrulara bear testi yaptırdınızmı acaba?
ilyas

ilyas

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 1:06 am

yunaysetta tanıyorsun sanırım altan ı ozaman ona bisorbakalım neden atılmış formdan.bide sen neden sürekli formlarda garip ve çelişkili şeyler yazıyorsun.birinde yavru arıyorsun birinde köpeğim 5 aylık diyosun birinde ooo erkek çok güzel benimkiyle çiftleştirelim diyorsun.
fcı bear secere.sürekli buşekilde sorular soruyorsun.ben yaptırmadım sen yaptırdınmı?
sanırım sen çiftlik sahibisin.büyük ihtimallede dogon arjantinden gelmiş ve seceresi fcı si de bulgaristandan gelmiştir he .yalan yalnış secere ve belge ile köpek satmaya çalışan çok kişivar.bende secere var. fcı yok bear yok ama bear isteyen olursada hiçbi üçret talep etmeden yaptırırım.
yavrularım ortada daha iyisivarsa koysun fotosunu vidyosunu.
yunaysetta

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 3:59 am

YAZDIKLARIMI İYİ OKU ARKADAŞIM;
1-altan beyi pek tanımam.ama tr de bu işi uzun zamandır yapan biri olduğuiçi telefonunu bulup konuştum yavru için ama secereli olmadığı için vazgeçtim.siz bu kişinin kırma köpek sattığını ispatlayın bende tamam demekki dolandırımış derim.kötüyü savunacakta değilim.ben sadece sanmam dedim
2-senden ricam forumlarda yazdığım çelişkili şeyler nelermiş yazarsan sevinirim.eğer böyle bişey varsa kendi köpeğimi sana hediye edicem
3-evet yavru arıyorum.ilerde azureye eş olabilecek fcı secereli bir erkek arıyorum
4-5 aylık demişimdir ama kendi dişim için demişimdir.benim erkek köpeğim var 5 aylık gibi bişi yazdıysam lütfen .ç.ç. koy sana ne istersen alayım özür dileyim vs
5-köpeğimi çiftleştirelim diye kimseye yazmadım yazmamda!şuan azureye çiftleştirmek için talip 3 kişi var.ama ben içlerinden en çok beğendiğim erkek olan yine fcı secereli ATİLA ile çiftleştirmeyi planlıyorum
6-fcı ve bear.biliyosundur herhalde bu ırta sağırlık gibi önemli bir sağlık sorunu var.bu yüzdende doğan yavrulara bear testini yaptırıp bunların bu hastalığı taşımadığının ıspatı satıcıya aittir.diyorsinki talep edilirse bedava yaptırırım.bu zaten senin görevin yavvruyu sen satıyosun bunu yaptırmaya ve parasını ödemeye mecbursun.belki yavruyu alacak kişi bu konuda bilgisiz.aldı yavruyu yavru sağır çıktı.bu yanlış olmuyomu şimdi.ki daha geçen gn olan bişey bu.secere benim için önemli kardeşim.ben köpeğimin soyunu sopunu bilmek isterim.yurtdışında bir yarışmaya sokucam belki köpeğimi seceresiz napıcam?madem çok biliyosun açıkla
7-benim kızım fcı secereli.şuana kadar doğum yapmadığı için bear testini yapmadık tabik.ama kızımın bear testi sonuçları var.ilerde yavruları olursa tabiki testi yaptırıcam.bu benim görevim alan kişinin değil
8-benim köpeğim LEON ve HERTA'nın yavrusubuyur bak;http://www.petarkadas.com/uye/enji/fotoalbum kızımın secersi bulgaristandan.seceresi orjinaldir.bu ay buraya kopyasınıda koyucam bakarsın.incelersin kardeşim
9-sana kimse senin yavruların kötü demedi!sadeec geçen gün sitedeki bir arkadaş sağır bir yavru almış ve mağdur olmuş biri tarafından.bende bu yüzden bunu sordum.yanlışmı bu kardeşim?
10-senin yavrularına laf etmedim etmemde.ama çok iddalısın bu konuda madem incele bi şu linki.yavruları gör,anne babalarını gör.derecelerini gör.sonra burada çemkir bana;http://www.cazadordevarna.com/
bu arad çiftliğin vardır demişsin.2 köpeğim var bahçemde beslediğim.biri golde bii dogo2 side dişi.buyur lnk;http://www.petarkadas.com/uye/yunaysetta/fotoalbum
başka sorun varsa ya da beni karalamak için uyduracağın bişiler seve seve yanıtlarım
Novipazarli

Novipazarli

Puanlar : 84

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 2:55 pm

İnsanoğlu tatmini zor bir canlı..Herkes aynı seyleri dusunecek de degiL..Olumsuz dusuncelerin yanında olumlular da var..''Refüze'' edildiğini okudum..Ama ayrıntılı bir açıklama yok..Hem böyle bir şikayet varsa iki tarafıda dinlemek gerekir diye dusunuyorum objektif bakabilmek için..Ben hayvansever biri oldugunu söyledim anladığım kadarıyla, ticaretini bilmem, tanımam etmem..
Tek resimden bilemem de banada zayıf geldi ama çok değil..farklı açılardan görmek gerekir..Ama 5 günde toparlar zayıfsa da..Birde acil iç dış parazit olması gerekir ki aşılara başlansın..Yeterli gün kalmamışsa anne altında bağışıklığı cok daha zayıftır..(10,06,2010)

Baglantım koptuktan sonra ufak bir kıyamette kopmus Smile
Karganın bile yavrusu kendine kuzgun gözükür..Herkesin yavrusu kendine güzeL..sidik yarısına, kalp kırmaya gerek yok diye dusunuyorum..
Bahsedilen magdur arkadasta ben oluyorum zannedersem Smile
Benim Mila da benim gözümde diğerlerinden cok daha güzel, sagır olmasına ragmen Smile Çünkü benim köpeğim, ben bakıyorum ona..beni yalıyor beni tanıyor, beraber yatıyoruz beraber geziyoruz..

Kimisi için secere önemlidir, uluslararası onay önemlidir.
Ama ego tatmin eder bu sekilde ama soy haritasını merak eder..Belki yarısmalara sokacaktır denildiği gibi..Hakkıdır..!!

Kimisi için sadece BEYAZ olması önemlidir..

Kimisi için sadece adı Dogo olsun..varsın olsun 10 özelliğinden ancak 5 ini taşısın..Yavru almayı düşünmediği sürece ona da kabul..

Ama en önemli olan SİZİN dir..Sizde onun..Canlıdır sonuc itibariyle..O farklılıklarının, diğer kopeklerden üstünlüklerinden bir haberdir..Egosu insanın ki gibi çalışmaz..Sizi uzun,kısa,güzel,yakısıklı gibi ayırımlara sokmaz..Yüzünüzde ki sırtınızda ki benden diskalifiye etmez sizi..

Ve elbette Dogo farklı bir köpektir..Ayağa düşmemesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır..Irkın saflığı bozulmamalıdır.
''Yavru satayım para kazanayım, belki kasarsam senede iki kere yavru alabilirim '' denmemelidir.. eger profesyonel yetistirici değilseniz köpeğin muhtemel masraflarını ve kendinizi yavru satışından finanse etmeyi düşünmemelisiniz..
Düzgün yetiştiricilerin bile ilk yavruyu annenin 15 ayını doldurmadan lalmadığını, 10 yavrudan en az 4 tanesini uyuttuğunu, bir daha ki yavru alımı için en az 1 sene beklediğini unutmayın..

Bundan 8/10 sene önce, bugun Dogo neyse PitBull öyleydi..Bugun Pit lerin durumu, toplumda ki goruntusu ortada..Aynı tablonun yasanmaması için her Dogo tutkununun bunu unutmaması gerekir..
Bir gün haberlerde bir Dogonun, Allah göstermesin, bir insana zarar vediğini abarta abarta anlatıldığını görürseniz sizi ne secere ne FCI ne de baska bisey koruyamaz..Herkesin toplanıp sevdiği Beyaz Meleğinizi artık gören karşı kaldırıma geçer..Potansiyel Köpek Dövüştürücü sü gözüyle bakarlar..
yunaysetta

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 4:03 pm

evet hocams ecer diyosun bear diyosun diyo arkadaş.ben köpekelrin secerelimi dye soruyosam bir kişiye bunu karaama amaçlı değil,kendime bir tane secereli erkek aradığım için soruyorum.bear testini soruyosam bunun amacıda karalamak değil.bu yapılması gerekli bişi olduğu için soruyorum.ama böyle satıcılar herşeye bir cevap hazırlarlar.onlar isterki köpeğim doğursun anne baba bu kardeşim al buda bak ne güzel yavru.bkadar basit değil herşey.satıcının sorumlulukları vardır.madem bu işten para kazanıyosun bunlarıda yapıcaksın mecburen.
Novipazarli

Novipazarli

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 5:34 pm

Satıcı, yetiştirici, sahip, müşteri..Herkes bilinçlenirse, hakkını ararsa, duyarlı olursa ve sorumluluklarını yerine getirirse sorun da kalmaz zaten..Her zaman Birbirimizden öğrenecek seylerimiz (iyi ve ya kötü) vardır..
Serbest bir forum ve serbest bir ülke bildiğim kadarıyla Smile
Birbirimizi kırmadan, suçlamadan meramımızı anlatırsak ne aLa..

Benim merak ettiğim Yavrunun sahibi nerede Smile Fotoları koydun kactın mı AliKara ??
ilyas

ilyas

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 9:29 pm

yunaysetta demiş ki:
hocam oğlunuz ciddden yazdığınız kadar iyiyse 7 ay sonra kapınızı çalıcam kızım için.bendede fcı secereli mükemmle bir dişi var

buyur kardeşim burda ne diyorsun.

yunaysetta demiş ki:
kusuruma bakmayın ben resimlere baktım sadece yavruları gördüm anne ve babayı görmedim tekrara bakayım hemen.bende erkek bir dogo arıyorum ama işte yavrunun secereli olmasını istiyorum.sizin yavrulara fcı den secere çıkarma olanağınız varmı?

bide sen şu fcı ni bi göster bakalım bizde görelim.beğenirsem bende bulgaristandan getirtirim senin gibi.

Novipazarli abimsin mantıklısın nedesen sana sesim çıkmaz.
yalnışkişilerle aynı karardasın okadar. ama beni tanısan eminimki dahaiyianlarsın.burda resimleri face linki ile verdiğimden bana mesajlar yazılıyor faceden, satılıkmı yavrulardiye ben ilk olarak bahçeli ewin varmı diye soruyorum baka bilcenmi diye.her ay 170 tl yeme vercenmi diye.bana mesaj atanlara ilk bunları sordum.onlar beni doğrular.
yarın öbürgün yunaysetta burda köpek satmaya çalışıcak onlarıda görücez.şimdiden kendini iyibi yetiştirici gibi gösterne çabaları ondan.yunaysetta sen zaten benim petarkadaşım sitesinde sürümdesin bana resim yollamana gerek yok.
buda seninle son yazışmamdır istediğini yaz çiz.nedediğini bilmiyorsun sen.
yunaysetta

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 9:37 pm

güzel kardeşim canın ne isterse yaz sorund eğil benim için.
hocam oğlunuz ciddden yazdığınız kadar iyiyse 7 ay sonra kapınızı çalıcam kızım için.bendede fcı secereli mükemmle bir dişi var.3 ay kadar önce bu erkeği beğenmiştim dediğim gibi madem petarkadaşta varsın arat dogoları atilayı gör.şuan damadımız odur.her önüne gelene hadi çiftleştirelim demiyorum.istersen sana bana gelen msjlarıda atayım gör bak nekadar talip var.
2-kusuruma bakmayın ben resimlere baktım sadece yavruları gördüm anne ve babayı görmedim tekrara bakayım hemen.bende erkek bir dogo arıyorum ama işte yavrunun secereli olmasını istiyorum.sizin yavrulara fcı den secere çıkarma olanağınız varmı?

burda sorun nerde tam olarak benmi göremiyorum?erkek dogo arıyorum bunu yukardada yazdım.ve fcı secereli arıyorum ilan bile açtım.yanlış nerde tam olarak?msjı yazdığım kişiye sormuşum fcı seceresi varmı diye.var ise1 erkeğe talip olucaktım.bumu sizi sıkan şey?cidden ilginç bir insansın kardeşim.sen fcı secereyi önemsemeyebilirsin ama ben önemsiyorum.buda benim hakkımdır.bir köpeğe bukadar para veriyorsam bunun saflğının bir belgeyle gösterilmesini isterim bumu suç.hehe komik insansın allah için.sen böyle sat yavrularını beni ilgilendirez.ama köpek satıcam diye bizi karalama kardeşim.para hırsı boyamış gözünü çok belli.SECEREMİ BU AY İÇİNDE BAŞLIK AÇIP KOYUCAM BURAYA.SECERE ŞUAN NARLIDEREDE BEN MENDERESTEYİM.İLK FIRSATTA GİDİP ALICAM RAHAT OL BİZ SENİN GİBİ BOŞA OLTA ATMAYIZ
Novipazarli

Novipazarli

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Haz. 11, 2010 10:47 pm

Yanlış anlaşılmasın ben kimseyle aynı fikirde değilim bu konuda..
Kendi goruslerimi yazdım naçizane..ve birbirinizi kırmamanızı isterim o kadar..
İkinizde Dogo sahibisiniz ve bizi bağlayan ortak payda bu..
İthamlarda bulunmayın, gereksiz polemik bunlar..

Belki yüzyüze gelseniz sizde birbirinizi daha iyi anlar ve seversiniz..böyle yazıyla pek te iyi anlaşılamayabiliyor, farklı taraflara cekebiliyor insan..

Ben hala BELLA nın sahibini merak ediyorum Smile
alikara34

alikara34

Puanlar : 31

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptySalı Haz. 15, 2010 6:36 pm

Geldim hocam Kusura bakmayın bellayı tanıttım ama ben olay olacağını düşünmüyordum. Altan abi bence son derece kalender, kıymetli birisi. yavrularınıda parayla vermiyor. tabiykide bir bedeli var . ama en azından bu kadar kıymetli, bu varlıkları aman elimde kalmasın ,aman bana çok masraf çıkıyo ,aman ben bunları elden çıkartmalıyım diyerek fiyatı öldürmüyor. onun bana söylediği söz şudur. ben yavrularımı satmıyorum, ben yavrularımı evlatlıkta vermiyorum ,şayet yavruma iyi bakamadığını sezersem senden sorgusuz sualsiz yavrumu derhal geri alırım. forumdan altan abinin atıldığına inanmıyorum öyle birşey varsada bu onun değil forumun hatasıdır. ve altan abi her ne olursa olsun mevzusunda haklıdır.bella bu resimde çelimsiz değil daha 21 günlüktür 45 günlük olduğunda aldık şuanda durumu gayet sağlıklı ve 55 günlük olmuştur. ve diğer internette gördüğüm dogoların %90 göre oldukça iridir zaten anne mishella baba bizonn gayet iriler, bellada gayet iri daha şimdiden kemik yapısından vicut ölçüsünden ileride nekadar sağlam olacağını kestirebiliyoruz. bellanın seceresi şusu, busu yok bellanın tek garantisi aslanlar gibi altan iyindir. çelimsizmiş erken alınış geç verilmiş hiç umurumda değil o benim bebeğim ve o dünyanın ennn güzel bebeği king
yunaysetta

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptySalı Haz. 15, 2010 7:08 pm

HOCAM SON HALİNİN BİR KAÇ RESMİNİ KOYARMISIN
alikara34

alikara34

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 12:21 am

Buyrun
altan iyin'den bella... 15062010199
Shot at 2010-06-15
altan iyin'den bella... 12062010179
Shot at 2010-06-15
altan iyin'den bella... 12062010178
Shot at 2010-06-15
altan iyin'den bella... 09062010164
Shot at 2010-06-15
altan iyin'den bella... 15062010211
Shot at 2010-06-15[/img]
Birde arkadaşlar şu hususta sizlerden ricam var mesela insanlar bir hevesle tanışalım muhabbetine işte benim kızım işte benim oğlum derken gerçekten onu aslında sergilemek istiyorlar hoşlarına gidecek cümleler okumak istiyorlar ama malesef bizler hemen hata kusur arıyoruz neden? çünkü hep çok biliyoruz! bunun yerine daha rahatlatıcı okşayıcı cümleler kurup vay be bak benim aslanıma neler yazmışlar dedirtsek daha hoş olmazmı.
sağır olsa, dilsiz olsa, çolak olsa, cılız olsa, iri olsa ne farkederki bikere benimsemişizya, bikere o benimle bir ömür geçirecek demişizya bundan ötesi varmı.
burda resmen tabiri caizse sidik yarışı yapıyoruz benimki daha güzel benimki daha güçlü elbette öyledir.benim olan en iyidir ,benim olan en tatlıdır benim olan, nekadar kusurlu olursa olsun o enn kusursuzudur. çünkü o benimdir... Idea
yunaysetta

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 12:53 am

allah uzun ve sağlıklı bir ömür versin sizlere.bende altan abiden yavru almak için 1 ay kadar önde irtibata geçtim.ama secereli istediğim için vazgeçtim.ama cidden ben çok beğeniyorum bu yavruları allah hepsine sağlık versin
I34YR4M

Puanlar : 14

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 3:05 am

Hocam doğruyu söylemek gerekirse bu forumdakiler kadar dogolar hakkında bi bilgim yok kısa süredir bu ırkla ilgileniyorum ama ne diim köpeğiniz bna hoş göründü şirin ve alacalı bi duruşu var,ben de ileride 2 adet dogo sahibi olmayı düşünüyorum ama su an zamanı değil, bakımında allah kolaylık versin size Wink
alikara34

alikara34

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 3:15 pm

sağolun teşekkür ederim. ne kadar güzel anlaşıyoruz, ne gerek vardı bukadar tartışmaya. bende isterdim 2 tane beslemek ama şuan müsait değilim ama en güzeli 2 tne olması bazı videolar izliyorum çocuk gibi oyun oynuyorlar çok hoşuma gidiyor:)
Alkolick

Puanlar : 38

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptySalı Haz. 29, 2010 6:28 am

alikara34 merhabalar altan bey antalyadamı yaşıyor acaba ? elinde yavru kaldımı bende antalyadayım Yardımcı olurmusunuz
Sony

Sony

Puanlar : 66

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptySalı Kas. 09, 2010 7:58 pm

yine bir altan iyin klasigi, yine mükemmel bir Dogo Argentino. Ali Kara söyledigin herşeye katılıyorum, süper bir köpegin var allah beraber bir ömür geçirmeyi nasip etsin. MAŞALLAH
ilyas

ilyas

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyPerş. Kas. 11, 2010 12:29 am

siz istediğiniz gibi atın tutun kimin ne olduğunu biz büyükler biliyoruz.ayrıca kardeşim ben 11 yıl önce dogoyla tanıştım.sende ilk okulla gidiyordun sanırım.cenenikapa fealn gibi laflarla benim damarıma basma.
erolorkunturan

Puanlar : 65

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyPerş. Kas. 11, 2010 5:25 am

Tamam abi ispatlaki bizde bilelim o zaman. Üslübüm hakkında haklısın biraz sert olmuş o konuda kusura bakma. Ama madem bişeyler biliyosun ispatla bizde bilelim...
zuzu

Puanlar : 19

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyPerş. Kas. 11, 2010 6:05 pm

ya ali bey bişey sorucam satmadı demişsiniz ben tanımam altan beyi fakat size şunu söyleyeyim onunla yaklaşık 6 ay irtibat kurduk dogo için beni o kadar heveslendirdiki anlatamam ve sonunda bana 1500lira fiyat verdi ben 3yıldır dogo diye ölen biriyim dogo aşkımı anlatmam mümkün değil yani ve beni o kadra heveslendirip o fiyatı verdi kaldı ki ben ona verebilceğim fiyatı da söylemiştim çünkü maddi durumdan o kadar para verecek gücüm yok 1500 liraya bir yavruyu veren birinde nasıl ticari kaygısı yok veya yavruları satmıyor diyebiliyorsunuz hayret doğrusu !!!!
Sony

Sony

Puanlar : 66

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyPerş. Kas. 11, 2010 9:20 pm

zuzu kardeşim piyasada 300'e de dogo bulursun, Kalitesine bakıcaksın. Ben Köpegimi altan abiden almadım, alamayacagımı da biliyordu ama hala bana bilgi veriyor hala yardım ediyor adamın ne gibi bir çıkarı olabilir ki bana yardım etmesinde ? Bunu ben anlayamayacak kadar salağımda, sen anlayacak kadar zeki misin ?
zuzu

Puanlar : 19

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Kas. 12, 2010 2:11 am

1. sorum size değil ali beyeydi
2. ben altan beyle yaşadığımız bir olayı lanse ettim
3. size ve başkalarına yardım ediyor olabilir kesinlikle bi lafım yok çünkü tekrar söylüyorum beyefendiyi birebir tanımıyorum
4. yorumumu iyi okuyun ben nasıl yavruları satmıyor veya ticari kaygısı yok diyebiliyorsunuz demişim...yeterince açık oldu zannedersem bu sefer bu arada altan beyin benimle görüşmek istediğini yazmışsınız facetenn msj attım kendilerine...
Admin
Admin
Admin
Admin

Puanlar : 118

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyCuma Kas. 12, 2010 10:42 am

Arkadaşlar,lütfen Altan İyin'i veya bir başkasını tam olarak tanımadan bilmeden iyi ya da kötü yönde gereksiz reklamını yapmayın.Ayrıca böyle insanlar için de forumumuzun üyelerine karşı kırıcı olmayın.
Forumdan atılmasının nedeni kırma yavru satmış olması değil ama konuyu burada açmak istemiyorum,herkes onu tanıdığı ve bildiği kadar yorum yapsın ve yorumlarını kendi içinde tutsun,bu forumda insanları onun için kesinlikle kırmayın!
https://dogoargentino.yetkin-forum.com
erolorkunturan

Puanlar : 65

MesajKonu: Geri: altan iyin'den bella...   altan iyin'den bella... EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 12:22 am

zuzu demiş ki:
ya ali bey bişey sorucam satmadı demişsiniz ben tanımam altan beyi fakat size şunu söyleyeyim onunla yaklaşık 6 ay irtibat kurduk dogo için beni o kadar heveslendirdiki anlatamam ve sonunda bana 1500lira fiyat verdi ben 3yıldır dogo diye ölen biriyim dogo aşkımı anlatmam mümkün değil yani ve beni o kadra heveslendirip o fiyatı verdi kaldı ki ben ona verebilceğim fiyatı da söylemiştim çünkü maddi durumdan o kadar para verecek gücüm yok 1500 liraya bir yavruyu veren birinde nasıl ticari kaygısı yok veya yavruları satmıyor diyebiliyorsunuz hayret doğrusu !!!!

Yavruları yüksek fiyatlara vermesinin sebebi ticari kaygıdan değil. Herkes o yavrulara sahip olmasın sadece bakabilicekler alsın diye....

altan iyin'den bella...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-