Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı

3 posters

Köpeklerinizi nerden almayı tercih edersiniz?
a)Pet shop
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_lcap23%Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_rcap
 23% [ 5 ]
b)Çiftlik
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_lcap55%Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_rcap
 55% [ 12 ]
c)İnternet
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_lcap5%Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_rcap
 5% [ 1 ]
d)Yurt dısı
Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_lcap17%Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Vote_rcap
 17% [ 4 ]
Toplam Oylar : 22

YazarMesaj
soldiereye

soldiereye

Puanlar : 0

Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı Empty
MesajKonu: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Ara. 02, 2007 3:36 am

Coat of Stain, Body of Steel, Heart of Gold (Kürkü İpekten, Vücudu Çelikten, Kalbi Altından) cok doğru demişler Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Ara. 02, 2007 1:57 pm

Çiftlik dedikte peki sen neden petshop demedin usta,aydınlatsana beni orda daha ucuz oluyomuş diolar Rolling Eyes ama bilemicem hiç gitmedim pis kokuyolar pale
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Ara. 02, 2007 6:31 pm

Altan_32 demiş ki:
Çiftlik dedikte peki sen neden petshop demedin usta,aydınlatsana beni orda daha ucuz oluyomuş diolar Rolling Eyes ama bilemicem hiç gitmedim pis kokuyolar pale

Altan tam anlamadım sorunu ben mi niye pet shop demedim? ben oy kullanmadım ankette Very Happy usta genelde kopek alımı diyince herkes oncelikle pet shoplara gidiyor bilgi almak için ciftilkler ya cok uzakta oluyor yada çiftlik adı altında oluyor anladın sen Laughing acıkcası tanıdık olmadıkca pet shoplara pek guvenmiyorum işin ticaretine kacıyorlar.Bazı veterinerler oluyor onlar kopek alıp satıyor bence onlar pet shoplardan daha guvenilir gibi geliyor bana tabiki oncelikle ciftlik
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Ara. 02, 2007 11:31 pm

Amacım bu cevabı almaktı sadece Smile elbette çiftlik tabiki petshoplar salt kar amacı güderek hareket ederler ve sırf bu yüzden el altından çarpık aşımlar la ortaya çıkmış fiyatı ucuz sayılacak meblalarda sağlıksız hayvanlar satarlar.(Bazı kaliteli petshopları bu faktörlerden ayrı tutuyorum) Bilgilendirmen için teşekkürler usta ..
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPtsi Ara. 03, 2007 4:54 am

Altan_32 demiş ki:
Amacım bu cevabı almaktı sadece Smile elbette çiftlik tabiki petshoplar salt kar amacı güderek hareket ederler ve sırf bu yüzden el altından çarpık aşımlar la ortaya çıkmış fiyatı ucuz sayılacak meblalarda sağlıksız hayvanlar satarlar.(Bazı kaliteli petshopları bu faktörlerden ayrı tutuyorum) Bilgilendirmen için teşekkürler usta ..

Rica ederim kardeşim ne olucak ben cok pet shop gezdim hatta bir yerde rott sordum adam 5000 euro dedi bana dedim elemana napıyor konusuyormu dolma mı sarıyor dedim ya Laughing bir yığın bişey attı tuttu bana acıkcası
orfoz

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptySalı Ara. 11, 2007 2:35 am

Arkadaslar dogo nun dunyadaki en yaygın lakapları neler?

Baslık bu konuyla ilgili ama bir tane lakap var; onu da Soldiereye arkadasım yazmıs... baska lakapları da var mı? Bilmediğimden soruyorum...
http://www.akvaryumimalati.com
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptySalı Ara. 11, 2007 2:41 am

orfoz demiş ki:
Arkadaslar dogo nun dunyadaki en yaygın lakapları neler?

Baslık bu konuyla ilgili ama bir tane lakap var; onu da Soldiereye arkadasım yazmıs... baska lakapları da var mı? Bilmediğimden soruyorum...

Orfoz belki arjantinde halkın arasında kullandığı belli bir lakabı vardır bu sanırım uluslararası bir lakap.Hayvanın ozellilğini üç sozcukte vermişler
zeki antalya

Puanlar : 16

MesajKonu: Geri: Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı   Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı EmptyPaz Haz. 06, 2010 1:42 am

amerikadaki en yaygın lakabı beyaz ölümdür WHİTE DEATH

Dogo Arjatinin dünyadaki en yaygın lakabı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogo Argentino Domuz Testi (Kore Dogo Club)
» dogo
» Dogo Argentino
» Dogo argentino
» Dogo