Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?

+12
ResPect
oktay
el_hasan
IORI
serkan1111
huseyinsimsek0007
adoniiss
sytn13
Erkan BENTÜRK
mali4ever
deniz
kajmeram
16 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? Empty
MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Kas. 13, 2007 6:17 pm

Katılmamak mümkün değil Smile
Ayrıca chat sayfamızda var gel istersen konuşa biliriz orada
kajmeram

Puanlar : 0

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyCuma Ocak 18, 2008 1:56 pm

ben acele dogo almak istiorum sağlam bişi olsun inanın pazarlık etmicem secereli sağlam bi kan istiyorum altan beye nasıl ulaşırım acaba msn adresi yada sitesi warmı acbaba

şimdiden çook teşşekkür ederim

cold_pitbull@hotmail.com
deniz

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPtsi Ocak 21, 2008 12:42 pm

kajmeram demiş ki:
ben acele dogo almak istiorum sağlam bişi olsun inanın pazarlık etmicem secereli sağlam bi kan istiyorum altan beye nasıl ulaşırım acaba msn adresi yada sitesi warmı acbaba

şimdiden çook teşşekkür ederim

cold_pitbull@hotmail.com
msnınızı ekledım sıze yardım etmeye calısıcam
mali4ever

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Şub. 19, 2008 6:37 pm

Erkek bir dogo arıyorum güveniler ellerden. Lütfen yardımcı olun.
Manisada oturuyorum. Dogo hayranıyım. Yardımlarınızı bakliyorum.
e-lkjuhgt: maliautocad@hotmail.com,
mehmetali.teknikressam@gmail.com
mali4ever

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Şub. 19, 2008 6:38 pm

altan abi seni arıyorum nereden ulaşıcam sana. bana bir dogo ayarlarmısın lütfenn?
maliautocad@hotmail.com,
mehmetali.teknikressam@gmail.com
Erkan BENTÜRK

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Şub. 26, 2008 8:08 pm

Arkadaşlar slm. Bende bir erkek dogo yavrusu arıyorum.Sanırım Altan Bey bu konuda iyiymiş.Banada yardımcı olun.Altan beye ulaşmamı sağlayın.
erkan@benturk.tr.tc
sytn13

sytn13

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Mart 08, 2008 3:59 am

selam ben aydın veteriner fakultesinde okuyorum erkek bir dogo arıyorum altan bey sizinle tanışmak isterim sytn13@hotmail.com
adoniiss

MesajKonu: yavru dogo arıyorum   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 10:03 pm

merhabalar ben üniversite ögrencisiyim iki tane köpegim var sibirya kurdu ve american stafford terier ikiside iki yasında şimdi dogo almak istiorum secereli kaliteli erkek bir yavru istiorum bana yardımcı olrsanız sevinirim
huseyinsimsek0007

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 9:09 pm

altan bey ben 2.5 /3 aylık secereli bir dogo almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. huseyinsimsek0007@hotmail.com
serkan1111

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 10:46 am

Altan bey merhaba ben Serkan Yaman nasıl getiriyorsunuz :
gelebilirseniz konuşalım:
godofsail@hotmail.com
IORI

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPaz Şub. 08, 2009 7:58 pm

safkan ya da deil !! sizin kararınıza kalmıs!! babasını buones aires ten bizzat getirdigim erkek dogom denizliden bir ciftlikten gelen secereli başka bir dogo ile eşleme sonucu yavruları olmustur!!
satılıktır!!
not: arkadasıma da parayla veriyorum!!sebebi ise beleş gelen kopek ve parayla alınan kopek farkının fark yaratması!!
not:tamamiyle kaza sonucu yavrular oldu Very Happy oynasınlar dıye bır araya getirmiştik!! oynamişlar:D!!!
nothingno1@hotmail.com
el_hasan

Puanlar : 2

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 4:18 pm

slm arkadaslar..biz ailece av hastasiyiz..ama sadece yaban domuzu awliyoruz..su an elimizde bir tane domuzlarin kabusu camurumuz war,,yanina bir partner ariyoruz,ve dogonun bu konudaki namini biliyorum.ama genede bir dogo sahibinin tavsiyelerini almak istedim..lutfen bu konuda bana biraz bilgi werin..ve iyi bir dogoyu nerden ve nasil bulabilecegim konusundada yardimlarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
oktay

Puanlar : 7

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyPaz Ağus. 09, 2009 4:38 pm

kaza sonucu degil dikkatsizlik bence
http://www.sitting-bullys.de
ResPect

Puanlar : 5

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 1:51 pm

3 adet erkek 2 adet dişi dogom bulunmakta 07,08,2009 doğumlular
mirbahoz

Puanlar : 2

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 1:44 am

uzun zamndr dogo arayışındaydım ve yaklaşık 1 yıl sonra dogoma kavuştum.şuan 46 günlük olan oğlum Mir hakkında bikaç sorum olacaktı altan bey.merdomitani@live.com.eklerseniz sevinirim.saygılar
zeqi

zeqi

Puanlar : 32

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 1:20 pm

altan bey bede sızınle ırtıbata gecmek ıstıyorum bende dogo sahıbı olmak stıyorum sıze nasıl ulasabılırım g_f_b_zeki@hotmail.com 5542035616
kaptanselcukaksoy

kaptanselcukaksoy

Puanlar : 6

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Kas. 30, 2010 3:17 pm

biri bana yardım etsın altan beye nasıl ulasabılecegım kaptanselcukaksoy@\"*098.com 05326574218 bırbırımıze yardım etmemız lazım
alikara34

alikara34

Puanlar : 31

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Kas. 30, 2010 3:33 pm

kaptanselcukaksoy demiş ki:
biri bana yardım etsın altan beye nasıl ulasabılecegım kaptanselcukaksoy@\"*098.com 05326574218 bırbırımıze yardım etmemız lazım

Altan İYİN: son güncel numarası budur arkadaşlar 0532 280 89 90
alikara34

alikara34

Puanlar : 31

MesajKonu: Geri: Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?   Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz? EmptySalı Kas. 30, 2010 3:33 pm

Altan İYİN: Güncel numarası budur arkadaşlar 0532 280 89 90

Nasıl İyi Bir Dogo Elde Edebiliriz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Argentino Dogo
» Dogo Argentino Domuz Testi (Kore Dogo Club)