Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
İSİM EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
İSİM EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
İSİM EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
İSİM EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
İSİM EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
İSİM EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
İSİM EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
İSİM EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
İSİM EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
İSİM EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
İSİM EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
İSİM EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
İSİM EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
İSİM EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
İSİM EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
İSİM EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

İSİM

3 posters
YazarMesaj
-DOGO-

-DOGO-

Puanlar : 83

İSİM Empty
MesajKonu: İSİM   İSİM EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:26 pm

KOPEĞİMİÇİN TAM BİR İSİM BULAMADIM SIZCE SU ISIMLERDEN HANGISI 2 TANE VAR 1 ERKEK 1 DISI
DISI:ALİCE ANGEL ARAP BABY BAL BAMBİ BARBY BEBEK BELLA BENEK BETSY BETTY BEYAZ BIDIK BİBER BLACKY BONCUK BONNİE BONY BRANDY CANDY CANO CARMEN CHARLİE CİNDY CİCİ CİNA CİNDY COCO COOKİE ÇAKIL ÇITIR DAISY DEYZİ DİNO DOLLY DOLY DOST DUMAN DUSTY DÜŞES ECE EMMA FINDIK FISTIK GARİP GİNA GİNGER GİPSY GİZMO GOLDIE GÜMÜŞ GYPSİ HERA HONEY İRMA JADE JENNY JESSY JOY JUNİOR KARA KARABAŞ KARAKIZ KARAM KARAMEL KATIA KIRPIK KIZIM KONTES KÖPÜK KUKI KURT KÜÇÜK LADY LAİKA LEYDİ LİLİ LİNDA LİZ LİZA LOKUM LOLA LOLİTA LUCKY LUSİ LUSY MAGIE MAYA MELİSSA MİA MİÇO MİKİ MİNİ MİNİK MİŞA MOLLY NALA NANA NANCY NATAŞA NAZLI NİCKY NİKİ NOEL PAMUK PANÇO PAPİ PATİ PEPSİ PIRTIK PİA PONPON PRENSES PUFFY PUIK PUKİ PUPPY RAŞA REKS RITA RİTA ROXY SACHA SALLY SAM SAMBA SANDY SASHA SHILA SINDY SİNDY SİSİ SNOPPY SOFİ SOPHIE SULTAN SUSAM SUZİ ŞANS ŞEKER ŞİBA ŞİLA ŞİRİN ŞİVA TANGO TARA TARÇIN TEKİLA TESS TİNA TİNTİN TONY TOPAK TOPİK TOSUN VENÜS VİKİ YAĞMUR ZEYNA ZEYTİN ZİLLİ
ERKEK:
ALEX ALF ALFRED ARAP ARES ARTHUR ASİL AŞKIM ATEŞ BADİ BAKSİ BAMBAM BANDY BARNEY BARNİE BARNY BARON BART BAXİ BEYAZ BIDIK BIZDIK BİBER BLACK BLACKİE BLACKY BOBİ BOBO BOBY BODY BONCUK BONO BONY BOZO BRANDY BRAWNY BRUNO BUDDY BUFFY BULKY BULUT CAN CANCAN CANGO CARLOS CARMEN CASPER CESUR CHAMPY CHARLİE CİNO COCO COOKİE ÇAKIL ÇAPKIN ÇİKO ÇİRKİN ÇOMAR DALİ DARK DİNGO DİNO DOBİ DOST DUMAN DUSTY DÜK EFE FELİX FINDIK FISTIK FİGO FİŞEK FOXY FREDDY FUNNY GARİP GEORGE GİPSY GİZMO GOLDİE GOOFY GORBİ HAYDUT HEKTOR HERKÜL HUGO İCE İGOR İVAN JACK JEFF JESSY JİMMY JOE JOHNNY JOLLY JOY JUNİOR KARA KARABAŞ KARAMEL KARTAL KEŞ KOKO KONT KORSAN KÖPÜK KRAL KUKİ KURT LASSİE LEO LEON LOKUM LORD LUCA LUCKY MAÇO MASKOT MAX MAXI MAXIMUS MAXİ MİCHEAL MICKY MİKE MİÇO MİKİ MİNİK MİŞA MURPHY NERO NİKİ ODİN OĞLUM ORFE OSCAR OSKAR RAFİ PAKO PAMUK PANÇO PANDA PAPİ PASCAL PASHA PAŞA PATİ PEPE PEPİTO PEPPER PEPSİ PLUTO POLO PONÇİK PONY PRENS PUFFY PUİK PUNTO PUPPY RAMBO RASTA REİS REKS REX RICKY RİKİ RİKO ROBİ ROBİN ROCKY RODİ ROMEO ROXY RUDY RUSTY SACHA SAM SEZAR SİMBA SOCRATES SUMO SUNNY ŞAHİN ŞANS ŞANSLI ŞEYTAN ŞİMŞEK TANGO TARÇIN TARZAN TAZ TEDDY TEKİLA TİGER TOBİE TOBİ TOBY TOFFEE TOM TOMİ TOMMY TOMY TONİ TONY TOPAK TORUN TYSON UĞUR VİCTOR VOTKA WHISKY YAMAN YANKEE YUMOŞ ZEUS ZEYTİN ZORBA ZORRO
namso58

Puanlar : 5

İSİM Empty
MesajKonu: Geri: İSİM   İSİM EmptyPaz Ara. 20, 2009 4:48 pm

zorba ile tango
umut18
Moderatör
Moderatör
umut18

Puanlar : 104

İSİM Empty
MesajKonu: Geri: İSİM   İSİM EmptySalı Ara. 22, 2009 12:29 pm