Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

dogo argentino ile yaşanmış hikayeler

+4
numan44
Ercin
rapisyenstyle
asumut
8 posters
YazarMesaj
asumut

Puanlar : 0

dogo argentino ile yaşanmış hikayeler Empty
MesajKonu: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPaz Kas. 11, 2007 9:10 pm

Arjantin Dogo'su aile içinde yaşamayı seven bir hayvandır.Aileyi korumayı birincil görevi olarak görür.Ãrjantinde yaşanmış bazı olaylar:

Arjantin Dogo sahibi olan bir bayan eve gelen misafirlerin isteği üzerine köpeğini yakındaki odaya kapatır.Zaman geçtikce alınan içkinin tesiri ile ev sahibi kadına tecavüz etmeye yeltenen misafirler karşılarında bir anda beyaz ölüm meleğini bulur.Melek sahibinin sesini duyar duymaz , kapıya kafasıyla vurarak kapının kilidini kırıp saldırganları komaya sokuyor.Saldırganlar önce hastaneye , sonra hapishaneye gönderiliyor.

Arjantin'li bir aile göle pikniğe gidiyorlar.Ailenin 14 yaşındaki ufak kızı gölde yüzerken boğulma tehlikesi geçiriyor.Arjantin Dogo tehlikede olan küçük kıza suya atlayarak gidip kurtarıyor.Aile hiçbir eğitim verilmeden bu işi nasıl başardığını anlamıyor.Daha sonra köpek uzmanlarına sorduklarında içgüdüsel becerisi olduğunu söyleniyor.

Amerika'da gece kız arkadaşının Arjantin Dogo köpeğini çise çıkaran delikanlı sokak serserileri tarafından soyulmak isteniyor.Melek hemen atağa geçiyor ve saldırganları almış olduğu 6 bıçak yarasına rağmen etkisiz hale getiriyor.Buda Arjantin Dogo'nun sahibi olmamasına rağmen yanında ki insanın zorda olduğunu hissettiği zaman karar verme yeteneğini gösterir.
rapisyenstyle

rapisyenstyle

Location : Neden Birbirimizi Öldürüyoruz Ki Biraz Beklesek Zaten Kendiliğimizden Öleceğiz

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyCuma Kas. 30, 2007 10:59 pm

o yüzden o bir melek hemde ölüm meleği Smile
Ercin

Ercin

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPtsi Mart 03, 2008 11:32 pm

Bu köpekin bu yuzden hastasıyım işte mükemmel Sad ahh ahh....
Ercin

Ercin

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPtsi Mart 03, 2008 11:32 pm

Bu köpekin bu yuzden hastasıyım işte mükemmel Sad ahh ahh....
numan44

Puanlar : 18

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Eyl. 01, 2009 1:26 pm

bi tanede ben bulabilirsem çok hoş olur çok istiyorum ama bi türlü bulamıyorum
mirbahoz

Puanlar : 2

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Ara. 01, 2009 1:20 am

benim aşkım oğlum ya.o nasıl benm için canını feda edecekse bende onun için feda ederim.böyle bir köpeğe sahip olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum
yesil29

yesil29

Puanlar : 9

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptyPtsi Ara. 28, 2009 11:29 pm

DOGO ARGENTİNO SEVDİĞİ İÇİ HERŞEYİ YAPAR
Enes35

Puanlar : 1

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Ocak 26, 2010 1:09 pm

Bende yakında alıcam allah nasüp ederse çok güzel bir köpek vede akıllı cesur.[/b]
evrenkibaroglu

Puanlar : 11

MesajKonu: Geri: dogo argentino ile yaşanmış hikayeler   dogo argentino ile yaşanmış hikayeler EmptySalı Mart 16, 2010 5:25 pm

arkadaşlar, ilerde benimde bir meleğim olacak eminim, onu şimdiden çok seviyorum, ve sabırsızlıkla bekliyorum...

dogo argentino ile yaşanmış hikayeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogo Argentino Domuz Testi (Kore Dogo Club)
» Argentino Dogo
» Argentino Dogo
» dogo argentino