Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..

+3
soldiereye
rapisyenstyle
Shawn.CARTER
7 posters
YazarMesaj
Shawn.CARTER

Puanlar : 0

dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. Empty
MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 12:31 pm

merhaba;
İşte bu saydığınız sebepler yüzünden almadan önce tecrübeli birilerinin yanında biraz vakit geçirmek istiyorum.
Ben köpeğimi aldıktan sonra istanbuldaki evimin bahçesinde besleyeceğim(80 metrekare ortalama). ama yazları memlekete götüreceğiz orası tam ona göre bir yer " Av merakını giderebilir" Birde sorum olacak çiftlik hayvanları ile arası nasıl bu bilgiye hiç rastlamadım
Shawn.CARTER

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 12:31 pm

merhaba;
İşte bu saydığınız sebepler yüzünden almadan önce tecrübeli birilerinin yanında biraz vakit geçirmek istiyorum.
Ben köpeğimi aldıktan sonra istanbuldaki evimin bahçesinde besleyeceğim(80 metrekare ortalama). ama yazları memlekete götüreceğiz orası tam ona göre bir yer " Av merakını giderebilir" Birde sorum olacak çiftlik hayvanları ile arası nasıl bu bilgiye hiç rastlamadım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Kas. 30, 2007 5:07 pm

Beyaz meleklerin kanatları olsaydı o zaman anlarladı fiziksel özelliklerin kalbe nasıl yansıdığını..
Ey vicdan sen anlatırdın bize sevecenliği
Gösterirdin güzel yüzünü ve birlikteliği
Aynadaki görüntünün güzelliğini
Ama yanıltmışsın bizleri ve asırlarca kederini
Dyduğumda ! Kalbin dışta değil içte bittiğini...

Haberler vardır kulaktan alınan ve dile gelen ama bilinemez yaşanılan demişler diyerek sizlere katıldığımı dile getirmek istedim... Sonuçta bu ırkın ortaya çıkmasının bir gayesi var ve oluşturanda bizlerden birileri bunu da unutmayalım Smile
rapisyenstyle

rapisyenstyle

Location : Neden Birbirimizi Öldürüyoruz Ki Biraz Beklesek Zaten Kendiliğimizden Öleceğiz

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Kas. 30, 2007 10:56 pm

bana kalırsa herkes dogo argentino besleyemez özellikle ilk köpek besleyecek arkadaşlara sesleniyorum önce biraz pratik bilgi
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptySalı Ara. 04, 2007 4:59 am

rapisyenstyle demiş ki:
bana kalırsa herkes dogo argentino besleyemez özellikle ilk köpek besleyecek arkadaşlara sesleniyorum önce biraz pratik bilgi

Rapisyenstyle ben ilk defa kopek bakıcam ve dogo olucak buda insallah ne gibi zorluklarla karsılasırm acaba?Suda var ilk kopek dogo olmasın diyen var baska kopek alınca bu dogo sevgini onla bastıramazki insan ve baska alıcamız kopeklerde 10-15 yıl hayat arkadası oluyorlar acıkcası
asumut

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Ara. 07, 2007 8:02 pm

rapisyenstyle demiş ki:

çok doğru
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyC.tesi Ara. 08, 2007 5:50 pm

asumut demiş ki:
rapisyenstyle demiş ki:

çok doğru

Katılmıyorum,ya sonuçta bizim gibi etden kemikten insanlar tarafından oluşturulmuş bir ırk,ne yani köpek besleyen sizler sevginizi verip besliyorsunuzda bziler niye besleyemeyelim,ben bu görüşe karşıyım.

İster pit olsun ister bull terrier her kes besleye bilri keza bu petleri alanların ekonomik özgürlükleri olduğuna göre kendi kişilikleri ve bilgi alma kabiliyetine sahipdirler diye düşünüyorum. En azından yaşı küçük olan arkadaşların ebeveynleri tarafından aradaki (köpek ve çocuk) rekabeti dengeleyeclerdir kesinlikle....

Her insan oğlu yeterli özveriye sahipse istediği evcil peti besleyebilir
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyPaz Ara. 09, 2007 2:33 am

Altan_32 demiş ki:
asumut demiş ki:
rapisyenstyle demiş ki:

çok doğru

Katılmıyorum,ya sonuçta bizim gibi etden kemikten insanlar tarafından oluşturulmuş bir ırk,ne yani köpek besleyen sizler sevginizi verip besliyorsunuzda bziler niye besleyemeyelim,ben bu görüşe karşıyım.

İster pit olsun ister bull terrier her kes besleye bilri keza bu petleri alanların ekonomik özgürlükleri olduğuna göre kendi kişilikleri ve bilgi alma kabiliyetine sahipdirler diye düşünüyorum. En azından yaşı küçük olan arkadaşların ebeveynleri tarafından aradaki (köpek ve çocuk) rekabeti dengeleyeclerdir kesinlikle....

Her insan oğlu yeterli özveriye sahipse istediği evcil peti besleyebilir

Aynı duygularla sana katılıyorum Altan insan istemediği bir seyi beslerse mutlu olamaz sevgisini yeteri kadar veremez
dirsehan

dirsehan

Puanlar : 19

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 10:29 pm

arkadaşlar her köpeğin sadece kendine has ve cinsine has kişiliği ve davranışları var.tabiki siz her köpeğe sonsuz sevginizi verebilirsiniz bundan eminim.ama bazı cinslerin sosyallikleri ve öğrenme şekilleri öğretme metodları farklıdır.rapisyen de bunu kasdetmiş sanırım ilk defa köpek besliyecek arkadaşların eyitime daha elverişli ve kolay adapte olan cinsleri seçmesi bence çok mantıklı.sizin için söylemiyorum ama dogoyu alıp fazla vaktini ayıramayıp istediği gibide olmayınca verecek yer arıyan ve o köpeği heba eden çok kişi gördüm.unutmayın hiç kimse başkasının yetiştirdiği 1 ve daha büyük yaşta dogo yu eğer çiftliği yoksa istemez ve almaz.sonra köpeğiniz hayvan barınaklarında zebil olmasın.
-DOGO-

-DOGO-

Puanlar : 83

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyÇarş. Mart 10, 2010 6:04 pm

omrum boyunca dogoyu arastırdım hıc yılmadan bırebır her ozelliğini ...bu sayede işk kopeğim dogo argentıno oldu
I34YR4M

Puanlar : 14

MesajKonu: Geri: dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..   dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz.. EmptyCuma Haz. 18, 2010 12:15 am

-DOGO- demiş ki:
omrum boyunca dogoyu arastırdım hıc yılmadan bırebır her ozelliğini ...bu sayede işk kopeğim dogo argentıno oldu

Bende senin yolundan ilerliyorum DOGO 3- 4 aydır bu ırkla ilgileniyorum.(Bu sitedekilerin sayesindede bi çok fikir ve bilgi sahibi oldum) hakkında öğrenilebilinecek ne kadar teorik bilgi varsa öğrendiğimi hissettiğim anda dogo sahibi olcam, tabiki pratik bilgileri olan ve dha önce evcil hayvan bakmıs birisi kadar olamam ama ne olursa olsun bu ırktan etkilendim bir kere ilk köpeğim dogo olcak

dogo almayı kararlaştırmadan önce okuyunuz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogo Argentino Domuz Testi (Kore Dogo Club)
» dogo
» DOGO
» Dogo