Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)

+3
lusı0462
emre
burcu125
7 posters
YazarMesaj
burcu125

Puanlar : 0

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Empty
MesajKonu: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:21 pm

Sahibi: Burcu Kılıç
Adı: Barut
Baba: Dada
Anne: Rita (yanlış hatırlamıyosam adını :-D)
Doğum: 18 Ekim 2007

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-10
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:28 pm

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-14
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:34 pm

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-15
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:37 pm

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-16
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:39 pm

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-17
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPtsi Mart 03, 2008 1:42 pm

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-18
emre

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 8:56 pm

masallah cok güzel bir dogo Smile
lusı0462

lusı0462

MesajKonu: cok güzel...benim lusı cok yaramaz   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 3:32 pm

burcu125 demiş ki:
Sahibi: Burcu Kılıç
Adı: Barut
Baba: Dada
Anne: Rita (yanlış hatırlamıyosam adını :-D)
Doğum: 18 Ekim 2007

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) Barut-10
ben egitim de zorlanıyorum...daha 4 aylık bazen beni dinlemiyor ve cok üzülüyorum Sad
burcu125

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPerş. Mayıs 29, 2008 6:24 pm

barut temel ve ileri itaat eğitimlerini aldı ve şu an muhteşem bir dogo oldu. size tavsiyem 6 ayı biter bitmez gecikmeden eğitime verin, yoksa başetmekte çok zorlanırsınız.
diego

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyPaz Tem. 06, 2008 11:18 am

allah köpeyinize uzun ömürler versin cok güzel bende dogo isiyom yaa:(
s4nchez

Puanlar : 8

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyC.tesi Mart 13, 2010 1:36 pm

kusura bakmayin kopeginiz cok iyi fakat kulak kesimi iyi yapilmamis oval olarak almislar ve bu yanlis bir kulak kesim tarzidir

iyi gunler
doqo@rjantiNo

doqo@rjantiNo

Puanlar : 58

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Ağus. 20, 2010 3:24 pm

çok güzel bi köpeğiniz varr benimkinin kardeşi galiba bu dada ahmert nartın dada mı onun bi yawrusuda bende suan hatta yawrularımız oldu sattık. anne adı rita eve bizim kızımızın ismide rita
grkm4life

grkm4life

Puanlar : 21

MesajKonu: Geri: DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)   DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-) EmptyCuma Ağus. 20, 2010 5:53 pm

çok şeker birsey ya Smile
allah kolaylık versin,inş benimde dogom olur Sad

DADA'NIN EN GÜZEL YAVRUSU BARUT :-)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DADANIN EFSANE KIZI DUNA
» secereli dogo yavrusu