Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

KÖPEK KAÇIRILMALARI

2 posters
YazarMesaj
soldiereye

soldiereye

Puanlar : 0

KÖPEK KAÇIRILMALARI Empty
MesajKonu: KÖPEK KAÇIRILMALARI   KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPtsi Ocak 14, 2008 4:51 am

Arkadaşlar merhaba dün Kanal 1 de cok ilginç bir haberle karsılastım.Adamın birinin Alman Kurt kopeğini kacırmıslar hemde k9 eğitimli ayrıca kopek yavru değil buyuktu baya bu nasıl olur sizce? Bunun gibi cok haber duyuyorum yavru olsa anlarımda buyuk eğitimli bir kopek nasıl olur cok ilginc yani ve bu kopek yanına nasıl yanastırdı? Adam kopeğini bir nette goruyor kopeği birine satmıslar saka gibi adamda kopeğin dilindeki benden tanıyor ve ciflestirme bahanesiyle kopeğine ulasıyor Very Happy
tuti

MesajKonu: Geri: KÖPEK KAÇIRILMALARI   KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPtsi Ocak 14, 2008 12:47 pm

Merhabalar güzel bir yere değinmişsiniz. Bunun bir çok yolu vardır. Size aklıma gelen birkaç yöntem söleyim. Şimdi belediyelerin ellerinde tüfek yerine ince tüftüf çubuklar var. Ortalama bir köpeğin bayılması sürsün sürsün 15dk Very Happy birbaşka yöntemde dişi köpekle çekme yöntemidir tabii eğitimli köpeklerde ne derece etkili bilemem. Daha sonra aynı anda kalın koruma giysili bikaç kişi birden köpeğin üstüne çullanıyor paketliyorlar ve kendilerine alışması içinse aç susuz bırakıyolar falan Durum bundan ibaret. Sad(
soldiereye

soldiereye

MesajKonu: Geri: KÖPEK KAÇIRILMALARI   KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyCuma Ocak 18, 2008 4:37 am

tuti demiş ki:
Merhabalar güzel bir yere değinmişsiniz. Bunun bir çok yolu vardır. Size aklıma gelen birkaç yöntem söleyim. Şimdi belediyelerin ellerinde tüfek yerine ince tüftüf çubuklar var. Ortalama bir köpeğin bayılması sürsün sürsün 15dk Very Happy birbaşka yöntemde dişi köpekle çekme yöntemidir tabii eğitimli köpeklerde ne derece etkili bilemem. Daha sonra aynı anda kalın koruma giysili bikaç kişi birden köpeğin üstüne çullanıyor paketliyorlar ve kendilerine alışması içinse aç susuz bırakıyolar falan Durum bundan ibaret. Sad(

Tuti bence dişi kopekle kandırıyorlardır buyuk ihtimal cunku anlık oluyormus olaylar ole kalın giysilerle gelseler millet gorur uzaylı gibi Very Happy kardes konu dısı olucak aile içinde bana tuti derler adımdan dolayı senin adınla bir bağlantı varmı?
tuti

MesajKonu: Geri: KÖPEK KAÇIRILMALARI   KÖPEK KAÇIRILMALARI EmptyPaz Ocak 20, 2008 9:22 pm

Benim hem okuldan hem aileden gelme tuti derler:D

KÖPEK KAÇIRILMALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-