Dogo Argentino Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptySalı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptySalı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPaz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...

4 posters
YazarMesaj
Administrator
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

Puanlar : 0

Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... Empty
MesajKonu: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Kas. 08, 2007 4:25 pm

Evet arkadaşlar buyurun.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Fikir   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyC.tesi Kas. 10, 2007 8:32 pm

Topic içerisinde cevap yazarken ,nerede,neyle alakalı bir konuya cevap verdiğimizi unuttuğumuzu düşünürsek bunu nasıl anlayacağız yani örnekle ; Mesela şu an yazdığım yer serbest kürsü bölümü mü? Rolling Eyes

Ayrıca Hasta dogolarız hakkında fikir danışıla bilecek bir başlık açılmalı bence Idea

Saygılar...
Administrator
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyC.tesi Kas. 10, 2007 9:19 pm

En üstte görünüyor konunun yanında yazılıyor hangi bölüm olduğu forumun anasayfasındanda son mesajına bakarsın ayrıca veteriner arkadaşımız olmadığından açmadık olunca açacağız başka bir isteğin.
aragon

aragon

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 11:26 am

Merhaba altan bey siteniz çok güzel olmuş
ama ya üye sayımız az yada reklamı iyi yapamadık
bu konudada biraz çalışırsanız harika olacağından eminim saygılar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyCuma Kas. 30, 2007 4:38 pm

aragon demiş ki:
Merhaba altan bey siteniz çok güzel olmuş
ama ya üye sayımız az yada reklamı iyi yapamadık
bu konudada biraz çalışırsanız harika olacağından eminim saygılar

Haklısınız emin olabilirsinizki çabalırımız sonuç bulacak ve bu güzel ırkın özelliğiklerinin korunması konusunda hep birlikte iyi sonuçlar elde edeceğiz Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Birlikten Güç Doğar   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPaz Ara. 16, 2007 3:24 am

Sevgili aragon bu siteyi biz sizler için kurduk, bundan sonraki aşamalarda sizlerinde katkısıyla olacak olan üye sayımızın artışı, katkılarınızla destek alarak devam edecektir,Bence kollarınızı sizde bizle birlikte sıvayın ve sesimizi ne kadar HAYVAN SEVER dostlarımız varsa buraya yani ARGENTİNO DOGO 'ya davet edelim ne dersin birlikte haraket etmeye sevgili aragon Wink
Administrator
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 9:36 pm

ARKADAŞLAR BAKIN HİÇ BİRİNİZİN KALBİNİ KIRMAK İSTEMEM AMA SÖYLEMEM GEREKENLER VAR BURASI KÖPEK SATMA YA DA İSTEMEK İÇİN BİR BÖLÜM DEĞİL FORUM İLE ALAKALIDIR FORUM İLE ŞİKAYET SORU SORUN ÖNERİLERİ BELİRTMEK İÇİNDİR...
SULTAN

SULTAN

Puanlar : 17

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptyPaz Kas. 14, 2010 12:24 am

w w w bitişik yazdığımızda genelde linklerde *** olarak gözüküyor
WHITE HUNTER

Puanlar : 1

MesajKonu: Geri: Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...   Şikayet ve istekleriniz burada belirtin... EmptySalı Ara. 21, 2010 9:08 pm

MERHABA ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM İSTANBUL PENDİK' TENİM
KIZIM ZEYNA İLE EŞLEŞTİRECEĞİM İSTANBUL İÇİ BİR DOGO ARIYORUM
EŞLEŞTİRMEDEN OLAN YAVRULARDAN VERECEĞİM YARI YARIYA MAİL ADRESİM
haktan85@\"*098.com ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Şikayet ve istekleriniz burada belirtin...
1 sayfadaki 1 sayfası